Biuro Projektowe A.M. Architektura - wizualizacja

O MNIE

Nazywam się Aleksandra Michalska, jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki. Projektowanie to moja pasja, ponieważ każde zlecenie to nowe wyzwanie. Wciąż pojawiają się nowe materiały, rozwiązania, sposoby aranżacji wnętrz. Wszystko dąży do poprawy wygody, samopoczucia i spędzania najważniejszych chwil życia w pięknym otoczeniu. Aranżacja wnętrza musi spełniać wiele różnych funkcji, pozostając przy tym harmonijnie skomponowana. Moją najlepszą rekomendacją jest to że każdy mój projekt realizowałam wyłącznie z polecenia zadowolonych klientów.

NASZ PRIORYTET

Am-architektura to pracownia projektowa, która starannie i z uwagą realizuje potrzeby klienta. Projektowanie wnętrz to skomplikowany proces. Jednak dzięki naszej wiedzy opartej na znajomości najnowszych trendów, udziałowi w szkoleniach, doświadczeniu - z pewnością stworzymy dla Państwa wymarzoną przestrzeń i damy Państwu powody do dumy z własnego wnętrza. Świadczą o tym chociażby realizacje, które są najlepszą wizytówką pracowni.

Szczerość i zaufanie to nasz priorytet. Nie wszystkie koncepcje nam się podobają i mówimy o tym otwarcie, ale realizujemy je dla Państwa późniejszego zadowolenia. Wnętrze przede wszystkim musi być funkcjonalne i wykonane ze znajomością zasad ergonomii. W każdym wnętrzu staramy się znaleźć idealne połączenie kolorów, światła, faktury, materiałów poszczególnych elementów które wypełniają daną przestrzeń. Zachowujemy przy tym wyczucie smaku i umiar. Jest to idealny przepis na wnętrze, czy to będzie dom dla całej rodziny, apartament, pokój dziecięcy, biuro czy restauracja. Nasze projekty są tworzone indywidualnie dla każdego klienta, z wielkim zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół